Isosceles Theme (2.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Logo
he: לוגו

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Log out
he: יציאה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Highlighted
he: מובלט
