Isosceles Theme (2.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Search
hi: खोज

en: Help
hi: मदद

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Log out
hi: लॉगआउट

en: User account
hi: सदस्य खाता

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
