Isosceles Theme (2.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Log out
hr: Odjava

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Highlighted
hr: Istaknuto
