Isosceles Theme (2.0.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Help
ht: Èd

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal
