Isosceles Theme (2.0.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Logo
hu: Logó

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Slider
hu: Csúszka

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása
