Isosceles Theme (2.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Logo
hy: Լոգո

en: Log out
hy: Ելք

en: User account
hy: Պրոֆիլ
