Isosceles Theme (2.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Logo
is: Táknmynd

en: Log out
is: Útskrá

en: User account
is: Notandaaðgangur
