Isosceles Theme (2.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Log out
it: Esci

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: User account
it: Profilo utente

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Main Menu
it: Navigazione Principale

en: Highlighted
it: Evidenziato
