Isosceles Theme (2.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Logo
ja: ロゴ

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Log out
ja: ログアウト

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: User account
ja: ユーザーアカウント

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Main Menu
ja: メインメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト
