Isosceles Theme (2.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Log out
jv: Metu log

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: User account
jv: Akun panganggo
