Isosceles Theme (2.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Logo
ka: ლოგო

en: Log out
ka: გამოსვლა
