Isosceles Theme (2.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Logo
kk: Логотип

en: Log out
kk: Шығу

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі
