Isosceles Theme (2.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Log out
km: ចេញ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
