Isosceles Theme (2.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر
