Isosceles Theme (2.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Log out
lv: Iziet

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Highlighted
lv: Izgaismots
