Isosceles Theme (2.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Log out
mg: Fivoahana

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Highlighted
mg: Vaomarika
