Isosceles Theme (2.0.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Search
ms: Carian

en: Help
ms: Bantuan

en: Log out
ms: Log keluar

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: User account
ms: Akaun pengguna

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
