Isosceles Theme (2.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: User account
my: အသုံးပြုသူ
