Isosceles Theme (2.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Logo
ne: ब्याज

en: Log out
ne: लगआउट

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
