Isosceles Theme (2.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Back to top
nl: Naar boven

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen
