Isosceles Theme (2.0.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Back to top
oc: Remontar

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Logo
oc: Lògo

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
