Isosceles Theme (2.0.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
