Isosceles Theme (2.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Log out
ps: وتون

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
