Isosceles Theme (2.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Logo
sq: Stema

en: Log out
sq: Dalja

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
