Isosceles Theme (2.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Back to top
sv: Tillbaka till toppen

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Logo
sv: Logotyp

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Log out
sv: Logga ut

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: User account
sv: Användarkonto

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Main Menu
sv: Huvudmeny

en: Highlighted
sv: Framhävd
