Isosceles Theme (2.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Help
ta: உதவி

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Log out
ta: வெளியேறு

en: User account
ta: பயனர் கணக்கு

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
