Isosceles Theme (2.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content
te: సారము

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా
