Isosceles Theme (2.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Logo
th: โลโก้

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม
