Isosceles Theme (2.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Log out
tr: Çıkış

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Main Menu
tr: Ana Menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
