Isosceles Theme (2.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Back to top
uk: Нагору

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Logo
uk: Логотип

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Log out
uk: Вихід

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Slider
uk: Повзунок

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Main Menu
uk: Головне Меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3
