Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
