Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Media
bg: Медия

en: Details
bg: Детайли

en: Id
bg: Номер

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Revert
bg: Връщане

en: Revision
bg: Редакция
