Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Media
gl: Medios

en: Details
gl: Detalles

en: Configuration
gl: Configuración

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Revert
gl: Volver

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: label
gl: etiqueta

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: View mode
gl: Modo de vista
