Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Revisions
hr: Revizije

en: Authored by
hr: Autor

en: Media
hr: Mediji

en: Details
hr: Detalji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Revert
hr: Vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.
