Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Changed
ht: Chanje
