Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
