Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
