Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Media
lv: Multivide

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Preview image
lv: Priekšskatījuma attēls

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. Some also impact the way that data is stored and cannot be changed once data has been created.
lv: Šie iestatījumi attiecas uz %field lauku visur, kur tas tiek izmantots. Daži ietekmē arī datu glabāšanas veidu, un tos nevar mainīt pēc datu izveides.
