Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Language
mg: Teny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
