Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах
