Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Revisions
sv: Versioner

en: Authored by
sv: Författad av

en: Details
sv: Detaljer

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Authored on
sv: Författad

en: Revert
sv: Återställ

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Preview image
sv: Förhandsgranska bilden

en: label
sv: etikett

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
sv: Välj var slutgiltiga filer skall lagras. Privat fillagring är avsevärt mer prestandakrävande än offentliga filer, men ger möjlighet till begränsad åtkomst till filer i detta fält.

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Storage settings
sv: Inställningar för lagring
