Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: Revisions
vi: Các bản duyệt

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Media
vi: Phương tiện

en: Details
vi: Chi tiết

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Authoring information
vi: Thông tin tác giả

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Revert
vi: Trở lại

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: label
vi: nhãn

en: Upload destination
vi: Đích tải lên

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
vi: Chọn đích lưu trữ tệp tin. Đích lưu trữ bảo mật không cho phép truy cập trực tiếp vào tệp tin, nhưng lại làm tiêu hao nhiều tài nguyên hệ thống hơn.

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
