Issuu viewer (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Height
fr: Hauteur

en: Maximum length
fr: Taille maximale

en: The maximum length of the field in characters.
fr: La longueur maximale du champ en nombre de caractères.

en: %name: may not be longer than @max characters.
fr: %name : ne peut dépasser @max caractères.
