Issuu viewer (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ja: カスタム

en: Height
ja: 高さ

en: Maximum length
ja: 最大長

en: pixels
ja: ピクセル

en: The maximum length of the field in characters.
ja: フィールドの最大文字数。

en: %name: may not be longer than @max characters.
ja: %name: @max 文字よりも長くすることはできません。
