Issuu viewer (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Custom
lt: Savitas

en: Height
lt: Aukštis

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: pixels
lt: pikseliai

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.
