Issuu viewer (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: Height
sk: Výška

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: pixels
sk: pixelov

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
