Issuu viewer (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ar: مخصص

en: Height
ar: الارتفاع

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: pixels
ar: بكسلات

en: The maximum length of the field in characters.
ar: أقصى طول للحقل بعدد الحروف.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ar: %name: لايكون اطول من  @max احرف.
