Issuu viewer (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Height
ca: Alçada

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: pixels
ca: píxels

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.
