Issuu viewer (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Custom
he: מותאם

en: Height
he: גובה

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: pixels
he: פיקסלים

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.
