Issuu viewer (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Height
lv: Augstums

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: pixels
lv: pikseļi

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos
